Контакти
Центральний офіс

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького 122а

тел.: (056) 732-48-43 – багатоканальний

e-mail: office@potoki.ua

Усі контакти >
Наші партнери
(067) 544-30-20
(056) 732-48-43
facebook youtube

Штамповані деталі

При формуванні металокаркасу гіпсокартонної системи в основних монтажних операціях задіяні спеціальні кріпильні елементи – підвіси, з'єднувачі, подовжувачі, скоби. Дані штамповані вироби застосовуються для нарощування та надійного кріплення направляючих профілів до несучих конструкцій і швидкого з'єднання деталей між собою.
Виробниче підприємство ПОТОКИ ГРУП запустило власне виробництво штампованих виробів, в число яких входять основні комплектуючі для якісного монтажу гіпсокартонного каркасу та створення ідеально рівних поверхонь. У комплекті з профілями у нас можна купити:
• Підвіси – плоскі перфоровані пластини для підвішування та кріплення напрямних до несучих конструкцій стелі.
• З'єднувач «Краб» – жорстке хрестоподібне з'єднання для перпендикулярних профілів.
• СD-з'єднувачі – м-образні елементи для поздовжнього з'єднання стельових профілів СD60/27.
• Маяки штукатурні – напрямні рейки для отримання рівної поверхні при оштукатурюванні.
• Куточки перфоровані – профілі для захисту та формування ідеальної геометрії кутів.
Також ми штампуємо анкерні пластини – елементи, котрі забезпечують надійне кріплення віконних конструкцій в отворі. Наші вироби відрізняються високою міцністю, ідеальною геометрією та довговічністю.
Для виготовлення штампованих виробів використовується оцинкована листова сталь вітчизняних виробників. Випуск продукції ведеться відповідно до будівельних норм і вимог, з неухильним дотриманням технічних умов і прийнятих стандартів. Грамотний підхід до організації виробництва та налагоджені відносини з постачальниками сировини дозволяють нам випускати якісні комплектуючі за оптимальною ціною.

img img img img img img img

Виробництво штампованих виробів в Potoki Group відповідає світовим стандартам. Ми – лідер України з переробки листового металу. Домогтися такого результату було важко. Але, застосування німецьких технологій виробництва та пріоритет якості над кількістю дали плоди. В результаті сотні клієнтів позитивно оцінили наші штамповані вироби.

Використовуючи тільки брендове німецьке обладнання, а також постійно підвищуючи кваліфікацію майстрів, ми виводимо виготовлення штампованих виробів на новий рівень. Штамповані вироби з металу вкрай прості. Але, недотримання технічних умов та використання невідповідного листового металу призводить до браку продукції. Тому, ми все робимо за міжнародними стандартами та не економимо на металі.

Нам важливий кожен відгук. Тому, ми звертаємо увагу й на дрібниці. Potoki Group також займається доставкою в будь-яку точку України. А наші виробничі потужності готові виготовити будь-яку їхню кількість без втрати якості.

Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю. Нам довіряють. Серед наших партнерів є гіганти відомі й за кордоном. Такого не досягти без належного виконання кожного замовлення.