Контакти
Центральний офіс

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького 122а

тел.: (056) 732-48-43 – багатоканальний

e-mail: office@potoki.ua

Усі контакти >
Наші партнери
(067) 544-30-20
(056) 732-48-43
facebook youtube

Армуючий профіль

Армуючий профіль для вікон ПВХ забезпечує жорсткість та міцність віконних і дверних конструкцій. Сталевий силовий елемент, котрий встановлюється у внутрішню камеру пластикового профілю, підвищує експлуатаційні характеристики ПВХ-вікон, компенсує температурні зміни геометрії пластику або металу, запобігає деформації.

Спеціалізуючись на виробництві армуючого профілю для вікон ПВХ, компанія ПОТОКИ ГРУП задовольняє потреби більше половини провідних українських виробників віконних конструкцій. Потужності нашого підприємства дозволяють випускати не менше 3 мільйонів погонних метрів армуючого профілю в місяць. Висока продуктивність та чітка організація процесів дозволяють нам забезпечувати безперебійність поставок навіть у моменти пікових навантажень та збільшення потреб клієнтів.

Використовуючи у виробництві листову холоднокатану оцинковану сталь товщиною від 1,2 мм до 2 мм, компанія ПОТОКИ ГРУП випускає армуючий профіль в широкому асортименті. Наша продукція успішно використовується в віконних системах REHAU, KBE, VEKA, WDS, Epsilon, EF-plast. У нас можна замовити прокат і купити армуючий профіль для вікон ПВХ з потрібними характеристиками.

У нашому каталозі представлені вироби, що випускаються з докладним описом і схемою. Стандартна довжина виробленого армуючого профілю – 6 м, але на замовлення клієнтів ми можемо виготовити підсилювальний вкладиш нестандартного розміру.

Вироблений на сучасному обладнанні армуючий профіль заводу ПОТОКИ ГРУП відрізняється вигідною ціною та гідною якістю, що не поступається імпортним аналогам. Звернувшись до нашої компанії, ви оціните високий рівень обслуговування, оптимальні умови співпраці та індивідуальний підхід у вирішенні поставлених завдань.

1
2
3

3 мільйони погонних метрів на місяць. Такі наші виробничі потужності. При цьому, армуючий профіль відповідає суворим критеріям. Всього цього ми досягали дуже довго. Сталь стандарту ДСТУ 14918-80 з покриттям 2-го класу – основа якості нашої продукції. Дотримання технічних умов холодної прокатки, а також правил зберігання та транспортування – наш пріоритет. Без професійних співробітників домогтися таких результатів неможливо. Ми маємо великий досвід виробництва та тисячі вдалих замовлень. Нам довіряють.

Ми маємо виробництво армуючого профілю для ПВХ вікон більш ніж 25 різних систем. Широкий асортимент – можливість задовольнити будь-який запит. Використання сертифікованого обладнання для холодної прокатки металу дозволяє робити армуючий профіль для вікон ПВХ з високою точністю. Стаж і кваліфікація співробітників, в свою чергу, усувають можливість потрапляння браку в продаж.

Купити армуючий профіль для ПВХ вікон у нас – отримати якісний профіль в необхідній кількості в найкоротший термін. Нам важливо наше ім'я, тому ми дбаємо про продукцію, котра випускається.Купити армуючий профіль для ПВХ вікон у нас – отримати якісний профіль в необхідній кількості в найкоротший термін. Нам важливо наше ім'я, тому ми дбаємо про продукцію, котра випускається.