Контакти
Центральний офіс

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького 122а

тел.: (056) 732-48-43 – багатоканальний

e-mail: office@potoki.ua

Усі контакти >
Наші партнери
(067) 544-30-20
(056) 732-48-43
facebook youtube
Де придбати

Профіль для монтажу гіпсокартону

При внутрішній обробці житлових, адміністративних, торгівельних будівель для формування жорсткого каркасу перегородок і підвісних стель використовують зручні в монтажі, легкі та міцні профілі для гіпсокартону.
Сталевий оцинкований профіль для монтажу гіпсокартону широко представлений в асортименті металовиробів, котрі випускаються компанією ПОТОКИ ГРУП. Наше підприємство виробляє:
• гладкий профіль CD, UD, CW, UW для облицювання стін, монтажу каркасу підвісних стель та зведення перегородок;
• рифлений профіль CD, UD, CW, UW виготовлений за запатентованою технологією Premium Steel, для каркасної основи під гіпсокартонні системи.
Освоївши виробництво профілю під маркою Premium Steel з універсальним процесом двостороннього ямкового профілювання тонколистової сталі, ми запропонували будівельній галузі принципово новий продукт. Рифлений профіль PS легко монтується, відрізняється підвищеною жорсткістю та міцністю до зусиль згину та крутіння.
На вибір замовників в нашому каталозі представлені різні типорозміри напрямних і стоїчних профілів, виготовлених зі сталі товщиною від 0,4 мм до 0,65 мм. Цинкове покриття захищає метал від агресивного впливу вологи, збільшуючи експлуатаційний ресурс готових гіпсокартонних систем.
Орієнтуючись на потреби клієнтів, компанія ПОТОКИ ГРУП пропонує профіль для гіпсокартону оптом за конкурентними цінами. Ми готові забезпечити безперебійні поставки нашої продукції клієнтам по всій території України. Налагоджена логістика постачання сировиною та грамотне планування виробництва дозволяє нам своєчасно виконувати замовлення будь-якого обсягу.

1
2
3
4
5

Переваги виробленого профілю:

Міцність

Межі міцності на вигин, стиск, поздовжню та поперечну деформацію на 30-50% вище аналогічних показників класичного гладкого профілю. Крім міцності, це так само спрощує транспортування та зберігання. Не критичні механічні дії (подряпини, сліди штабелювання, потертості при транспортуванні) не шкодять товарного вигляду профілю.

Легкість монтажу

Стоїчний профіль утримується в направляючому за принципом «шип-паз» без прослизання. Полегшується процес нарощування, при монтажі немає необхідності в просіці та фіксації. При необхідності зміни конфігурації конструкції під час монтажу, не потрібно дій по збірці.

Економія часу

За рахунок фіксації профілю за принципом «шип-паз», немає необхідності робити просіки та фіксацію, нарощування профілів проводиться без застосування шурупів. Тому монтажники можуть звести до мінімуму кількість операцій, котрі повторюються та мінімізувати тимчасові втрати при монтажі. Економія часу на монтажі міжкімнатних перегородок в середньому 35%.

Простота засвердлювання

Завдяки рельєфній поверхні профілю PREMIUM STEEL®, гвинт-саморіз однаково легко засвердлює без зісковзування в будь-яку точку профілю з можливістю кута відхилення до 450. Гладкий профіль, має тільки вгвинчування обмежені висічками або канавками.

Надійність та довговічність

З'єднання профіль PREMIUM STEEL®, має збільшену на 30% площею нарізного сполучення гвинта саморізу з металом, що забезпечує поліпшення характеристик утримання. Стійкість профілю «на зрив» гвинта (шурупа) вище на 40% на відміну від гладкого профілю.

Звукоізоляція

Завдяки хвильовій структурі профілю, що гасить звукові коливання, гіпсокартонні конструкції, зібрані із застосуванням профілю PREMIUM STEEL®, мають більшу звукоізоляцію. Профілі PREMIUM STEEL®, менш схильні до ефекту резонансу. Різниця особливо помітна в приміщеннях, де працюють електродвигуни малої та середньої потужності – швейні машини, свердлильне, фрезерне, розпилювальне обладнання.

Стійкість до вогню, біопоразки, вологи

Оцинкований метал витримує вплив вологого середовища, відноситься до негорючих матеріалів.

Економія коштів

Пропонуємо вигідні рішення для економної внутрішньої обробки

Тестування наших профілів показало наступне. Вони на 30-50% міцніші, на 30% легше монтуються та в середньому на 35% знижують час робіт. До того ж, профілі для монтажу гіпсокартону Potoki Group на 20% дешевше

Чому так? Уся справа в кваліфікації, дорогому обладнанні та застосуванні технології Premium Steel®. Результатом нашої роботи стали тисячі виконаних на 100% замовлень. Багаторічне зростання Potoki Group не могло бути, досягнуте без відповідної якості продукції.

Виробництво профілю для гіпсокартону будь-якого типу – одне з наших переваг. Використання металу товщиною 0,4-0,55 мм дозволяє працювати з будь-якими гіпсокартонними конструкціями різних масштабів. Ми виготовляємо до 3-х мільйонів погонних метрів металопрофілю в місяць. При цьому, кожен метр відповідає всім критеріям якості. Замовте профіль для гіпсокартону оптом у нас.

Варто уваги й те, що ми оптимізуємо кожне замовлення. Зважаючи на ваші потреби, ми доставимо металопрофіль куди потрібно та в необхідній кількості. Ми ставимося до клієнтів як до бізнес партнерів. Тому, Potoki Group пропонує вам завжди найоптимальніше рішення. Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю.