Контакти
Центральний офіс

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького 122а

тел.: (056) 732-48-43 – багатоканальний

e-mail: office@potoki.ua

Усі контакти >
Наші партнери
(067) 544-30-20
(056) 732-48-43
facebook youtube

Послуги

Працюючи з великими організаціями та приватними особами, компанія ПОТОКИ ГРУП надає наступні послуги:
1. Різка листового оцинкованого металу товщиною 0,3 мм-2 мм на штрипс.
2. Різка кольорового та оцинкованого металу на лист будь-якої заданої довжини.
3. Прокат профілів нестандартної конфігурації.
Наявність різнопланового обладнання дозволяє нам виконувати спецзамовлення різної складності та обсягу. Виробництво обслуговують кваліфіковані фахівці, завдяки чому ми можемо гарантувати високу якість готових виробів. Ми оптимізували процеси постачання сировини, тому встановлюємо низькі ціни на послуги з різки та профільного прокату. Всю інформацію за ціною та термінами виконання вашого замовлення можна отримати, надіславши заявку по електронній пошті або звернувшись до наших менеджерів безпосередньо. Фахівці підприємства проконсультують з усіх технічних питань та запропонують конкурентні ціни в індивідуальному порядку.

Різка на штрипс

Подивитися

Різка на лист

Подивитися

Прокат нестандартного профілю

Подивитися

Виготовлення серійних деталей під замовлення методом штампування

Подивитися

Широкий спектр робіт – одна з переваг Potoki Group. Ми не зациклюємося на стандартних профілях або профнастилі. Тому, ви завжди можете замовити у нас прокат нестандартного профілю або штампування деталей. Оптимізація замовлень – пріоритет компанії Potoki Group. Ми завжди йдемо на зустріч і виконуємо замовлення з орієнтацією на цілі наших партнерів.

Застосування німецького обладнання для прокатки металу дозволяє розширити асортимент продукції. Виготовлення нестандартних серійних деталей для наших майстрів – не проблема. Замовлення буде виконано з максимальною якістю. А виробничі потужності Potoki Group забезпечать швидкість виконання.

У нас здійснюється різка металу на штрипс (смуги) та різка металу на листи. Усе також максимально швидко.

Увага до деталей – критерій якості великих компаній. Тому, доставка та зберігання будь-яких виробів здійснюється згідно з технічними умовами. Як результат, ви отримуєте листовий метал, профілі та деталі відповідні ДСТУ.

Нам довіряють широко відомі компанії. І завдяки точному виконанню кожного замовлення ми стали лідерами по обробці листового металу в Україні та отримали сертифікати якості ДСТУ.