Контакти
Центральний офіс

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького 122а

тел.: (056) 732-48-43 – багатоканальний

e-mail: office@potoki.ua

Усі контакти >
Наші партнери
(067) 544-30-20
(056) 732-48-43
facebook youtube
Що таке
Міцність

Межі міцності на вигин, стиск, поздовжню та поперечну деформацію на 30-50% вище аналогічних показників класичного гладкого профілю. Крім міцності, це так само спрощує транспортування та зберігання. Не критичні механічні дії (подряпини, сліди штабелювання, потертості при транспортуванні) не шкодять товарного вигляду профілю.

1
Легкість монтажу

Стоїчний профіль утримується в направляючому за принципом «шип-паз» без прослизання. Полегшується процес нарощування, при монтажі немає необхідності в просіці та фіксації. При необхідності зміни конфігурації конструкції під час монтажу, не потрібно дій по збірці.

1
Економія часу

За рахунок фіксації профілю за принципом «шип-паз», немає необхідності робити просіки та фіксацію, нарощування профілів проводиться без застосування шурупів. Тому монтажники можуть звести до мінімуму кількість операцій, котрі повторюються та мінімізувати тимчасові втрати при монтажі. Економія часу на монтажі міжкімнатних перегородок в середньому 35%.

1
Простота засвердлювання

Завдяки рельєфній поверхні профілю PREMIUM STEEL®, гвинт-саморіз однаково легко засвердлює без зісковзування в будь-яку точку профілю з можливістю кута відхилення до 450. Гладкий профіль, має тільки вгвинчування обмежені висічками або канавками.

1
Надійність та довговічність

З'єднання профіль PREMIUM STEEL®, має збільшену на 30% площею нарізного сполучення гвинта саморізу з металом, що забезпечує поліпшення характеристик утримання. Стійкість профілю «на зрив» гвинта (шурупа) вище на 40% на відміну від гладкого профілю.

1
Звукоізоляція

Завдяки хвильовій структурі профілю, що гасить звукові коливання, гіпсокартонні конструкції, зібрані із застосуванням профілю PREMIUM STEEL®, мають більшу звукоізоляцію. Профілі PREMIUM STEEL®, менш схильні до ефекту резонансу. Різниця особливо помітна в приміщеннях, де працюють електродвигуни малої та середньої потужності – швейні машини, свердлильне, фрезерне, розпилювальне обладнання.

1
Стійкість до вогню, біопоразки, вологи

Оцинкований метал витримує вплив вологого середовища, відноситься до негорючих матеріалів.

1
Економія коштів

Пропонуємо вигідні рішення для економної внутрішньої обробки

1
arrow left
arrow right
ОБЕРІТЬ ВАШ РЕГІОН
Волинська
область
Дніпропетровська
область
Донецька
область
Запоріжська
область
Кіровоградська
область
Наші
офіси
Миколаївська
область
Полтавська
область
Сумська
область
Харківська
область
Херсонська
область
Житомірська
область
Черкаська
область
СТАНЬ НАШИМ ПРЕДСТАВНИКОМ