Контакти
Центральний офіс

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького 122а

тел.: (056) 732-48-43 – багатоканальний

e-mail: office@potoki.ua

Усі контакти >
Наші партнери
(067) 544-30-20
(056) 732-48-43
facebook youtube

Рулонний і листовий прокат

Оптовий продаж металопрокату – ще один вид діяльності виробничого підприємства ПОТОКИ ГРУП. Поєднуючи в одному місці послуги з реалізації прокату та металообробці, ми пропонуємо економічні рішення для будівельних, проектних, виробничих і торгових організацій. Ми продаємо зі складу в Дніпрі продукцію перевірених вітчизняних і зарубіжних виробників.
Якість рулонного листового прокату підтверджується сертифікатами відповідності заводів-виготовлювачів.
Замовивши в нашій компанії металопрокат оптом, наші клієнти отримують кращі ціни в регіоні. Ми забезпечуємо дбайливе та швидке завантаження рулонів, зручну транспортну упаковку, простий документообіг. Ми готові до продуктивної та взаємовигідної співпраці з компаніями, які цінують чітке виконання зобов'язань та індивідуальний підхід у вирішенні технічних питань.

1
2
3

Оцинкований метал рулонний

Оцинкований метал рулонний 1000 мм, 1250 мм з товщиною листа від 0.3 мм до 2 мм.

* в рулонах вагою від 1.5 т до 20 т;

Кольоровий тонколистовий метал c глянцевим полімерним покриттям

Кольоровий тонколистовий метал (0.23мм-0.9мм) в бухтах з глянцевим полімерним покриттям.

* в рулонах вагою від 1.5 т до 20 т;
* в колірній гамі RAL 9003 білий, RAL 5005 синій, RAL 8017 коричневий, RAL 6005 зелений, RAL 3005 червоний, RAL 9006 срібло.

Кольоровий рулонний прокат з матовим полімерним покриттям

* в рулонах вагою від 1.5 т до 20 т;
* в колірній гамі RAL 9003 білий, RAL 5005 синій, RAL 8017 коричневий, RAL 6005 зелений, RAL 3005 червоний, RAL 9006 срібло.

Форма для отримання залишків

Запит відправлено

Запит не вдався відправлений, спробуйте пізніше

Прокат металу – початкова стадія виробництва будь-якого нашого виробу. Для виготовлення якісної продукції компанія Potoki Group сама займається прокатом металу. До того ж, власний прокат листового металу сильно знижує вартість виробу. А головне, ми можемо продавати листовий та рулонний метал нашим партнерам.

Чому нам довіряють? Ми займаємося виробництвом і обробкою листового металу. Тому, ми знаємо, яким він повинен бути. Замовляючи у нас металопрокат оптом, ви отримаєте відповідний критеріям якості листовий або рулонний метал. Прокатка здійснюється на німецькому обладнанні кваліфікованими майстрами. В результаті ви отримаєте метал без слабких місць та пошкоджень. Продаж металопрокату, відповідного ДСТУ – наш пріоритет.

З іншого боку, виробничі потужності Potoki Group досить великі для виконання будь-якого замовлення. Наша виробнича компанія по праву стала лідером по обробці листового металу в Україні. Ми також готові доставити необхідну кількість металу в будь-яку точку України. Виконання кожного замовлення вкрай важливо для нашого подальшого зростання. Ми завжди робимо все необхідне для плідної та тривалої співпраці.