Контакти
Центральний офіс

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького 122а

тел.: (056) 732-48-43 – багатоканальний

e-mail: office@potoki.ua

Усі контакти >
Наші партнери
(067) 544-30-20
(056) 732-48-43
facebook youtube

Профільний лист

Профільний лист з пофарбованої або оцинкованої сталі незамінний в будівництві виробничих споруд, фермерських господарств, благоустрою територій, внутрішньої та зовнішньої обробки будівель. Основними перевагами металопрофілю є: легка вага, легкість монтажу, довговічність, цінова доступність, акуратний зовнішній вигляд. Профнастил в різних варіаціях висоти хвилі та товщини листа використовується в якості несучих покрівельних конструкцій, тимчасових або постійних огорож, фасадного облицювання.
Запустивши в 2015 році випуск профільованого листа зі сталі з цинковим і полімерним покриттям, компанія ПОТОКИ ГРУП динамічно розвивається як національний виробник якісної продукції.
У нас можна купити профнастил наступних категорій:
1. Стіновий лист марок НС-20.
2. Покрівельний несучий лист НС-44, Н-57, Н-75.
3. Парканний лист С-8.
Ретельно відстежуючи стандарти якості, ми використовуємо для виробництва профільного листа сировину перевірених українських та зарубіжних виробників. Пропонуючи профнастил оптом, компанія ПОТОКИ ГРУП постачає забудовників товаром на найвигідніших умовах.
Якщо ви хочете заручитися підтримкою надійного постачальника, рішення купити профільний лист у нас, виправдає ваші надії. Ми виконуємо замовлення:
• в узгоджений термін;
• за конкурентною ціною;
• з урахуванням побажань та вимог замовника.
У нашому каталозі представлено довідник по квітам для профлиста з полімерним кольоровим покриттям, схеми різновидів профнастилу.

1
2
3

товщина сталі від 0,33 до 0,7 мм

довжина від 0,5 до 12 м

Профнастил С-8

Корисна ширина гофролиста С-8 сприяє економічному використанню цього продукту для облицювання стін і встановлення парканів. Більш того, затребуваність даного матеріалу ґрунтується не тільки на його високої міцності, але і його незамінності при виготовленні перегородок і підвісних стель у сендвіч панелях полистового складання.

товщина сталі від 0,33 до 0,7 мм

довжина від 0,5 до 12 м.

Профнастил НС-20

Завдяки своїм характеристикам, профнастил НС-20 входить в топ кращої продукції по всій Україні. Завдяки збалансованій геометрії щодо висоти та ширини, його можна застосувати в якості стінового та покрівельного гофролиста.

товщина сталі від 0,33 до 0,8 мм

довжина від 0,5 до 12 м

Профнастил НС-35

Найбільш підходящий матеріал для облаштування покрівлі та облицювання стін – профлист НС-35. Він був розроблений як високоміцний матеріал з підвищеною довговічністю. Його геометрія ідеально розрахована для того, щоб виносити чималі снігові навантаження при великих відстанях між прогонами покрівлі.

товщина сталі від 0,4 до 0,8 мм

довжина від 0,5 до 12 м

Профнастил НС-44

Важлива частина в будівництві великих промислових об'єктів – профнастил, котрий здатний витримати велике навантаження при великих кількостях опадів і вітрового навантаження. За цими характеристиками ідеально підходить профроліст НС-44 з великою висотою гофри та монтажною шириною, які чудово поєднуються та створюють собою високоміцний продукт.

товщина сталі від 0,45 до 1,0 мм

довжина від 0,5 до 12 м

Профнастил Н-57

Цей багатофункціональний профільований лист може застосовуватися в якості покрівельного матеріалу, як постійна опалубка та при бетонуванні міжповерхових перекриттів. Його висока міцність та зносостійкість дозволяє використовувати цей матеріал у виробництві тришарового покрівельного порогу, котрий включає профлист, матеріал для утеплення, та гідроізолюючий шар.

товщина сталі від 0,45 до 1,0 мм

довжина від 0,5 до 12 м

Профнастил Н-75

Цей продукт підходить для виробництва покрівлі промислових будівель, будівництва складських комплексів і т.ін. Якщо ви запланували бетонування міжповерхових перекриттів, то даний матеріал зіграє незамінну роль в якості незнімної опалубки

Довідник по кольорам

немає
8017
3005
6005
5005
9003
9006
1015
Корозійна стійкість та довговічність

Цинкове, полімерне покриття захищає метал від впливу атмосфери, що викликає процеси окислення та появи іржі. Профлист з полімерним фарбуванням чудово протистоїть корозії протягом 25 років експлуатації, не поступаючись за терміном експлуатації ондуліну, металочерепиці або шиферу.

Оптимальна ціна

Якщо вам потрібна покрівля або паркан за помірною вартістю, кращого матеріалу, ніж профнастил годі й шукати. Профільований лист при відмінному зовнішньому вигляді дешевше інших покрівельних і стінових облицювальних матеріалів. Огорожа з оцинкованого або кольорового профільного листу відмінно виконує огороджувальні та декоративні функції без високих капіталовкладень.

Пожежна безпека

Профільований оцинкований лист не поширює вогонь та не підтримує горіння, тому застосуються для будівель виробничої, житлової та адміністративної сфери.

Чудова якість та екологічність

Для виготовлення профлиста використовується перевірена сировина вітчизняних і зарубіжних виробників. Покращена формула полімерного покриття дозволяє застосовувати кольоровий профнастил всередині та зовні житлових будинків.

Калькулятор ваги та площі

1тип профлиста

(висота хвилі)

2довжина профлиста

(від 0,5 до 12 м)

3загальна ширина площі

для покриття профнастилом (м)

4товщина сталі

кількість листів

загальна площа листів (м2)

ефективна площа покриття (м2)

загальна вага замовлення (кг)

Результат

0

0

0

0

Calc

З 2006 року профнастил Potoki Group вважається найкращим згідно ДСТУ. Це результат кваліфікації співробітників, застосування брендового німецького обладнання та впровадження нових технологій виробництва. Ми знаємо свою справу. Тому, щорічно виконуємо сотні замовлень та завжди готові прийняти ваше. Potoki Group – лідер по переробці листової сталі в Україні.

Від якості профнастилу залежить багато чого. Тому, профільний лист нашого виробництва має 4-х шаровий комбінований захист від корозії. А сам метал прокочується на імпортному німецькому обладнанні. За якість листового металу відповідають перевірені часом партнери. Ми можемо виробляти до 80 000 метрів профлиста на день. Замовляючи у нас профнастил оптом, ви не переплачуєте в магазинах і економите до 20% ваших коштів.

Асортимент – один з пріоритетів. Ми виготовляємо профнастил з 10-ю різними малюнками та в 16 кольорах. А вибір товщини металу від 0,33 мм до 1 мм дозволяє купити профнастил для парканів, облицювання, покрівлі, опалубки та навіть несучих конструкцій.

Купити профільний лист у нас – отримати сертифікований товар. До того ж, ми готові доставити його в будь-яку точку України в найкоротші терміни.